PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205961}

Zygfryd

Siegfried
5,4 1 908
ocen
5,4 10 1 1908
Zygfryd
powrót do forum filmu Zygfryd

idzie sie posmiac i to bardzo ;d niemcy potrafia nakrecic komedie a polacy hm niestety nie
no moze 2 na 5 lat.....

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Film bardzo fajny, lubie niemickie komedie. Jednak polskie są o niebo lepsze, oczywiście te co najmniej sprzed 8 lat. Te dzisiejsze z Karolakiem, Szycem itp. są do bani. Ale Kiler, Sami Swoi, Chłopaki nie płaczą to rewelacyjne filmy, jedne z najlepszych

kamilxmas8

popieram Karolak ,Trzebiatowska ,a teraz Adamczyk coraz bardziej się pogrąza ciągle te same mordy tylko.... jak ich widze nóz w kieszeni się otwiera SAM!!!

użytkownik usunięty
kamilxmas8

Jeszcze dodaj że komedie z Cezarym (jednym z najgorszych aktorów) jedyne komedie polskie które warto obejrzeć to te z Grabowskim.

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

całkowicie sie zgadzam z tym, ze Niemcy robia bardzo dobre komedie :) Polacy tez kiedys robili calkiem nizle filmy, jednak aktualnie to wg mnie w ogole im to nie wychodzi. Tak, jak mowicie, ciagle te same twarze...Pozygac sie mozna...
"Zygfryd" naprawde swietny! Smialam sie do lez :))
pozdrawiam

db2

czasami sie uda ooo Kołysanka bardzo dobra komedia...ale trzeba dawac szanse młodym aktorom nieznanym a nie tym samym mordom bo wtedy az warto isc zobaczyc do kina na film ,a jak bedzie Karolak to wiadomo szparka między zebami .

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

oo tak, Kołysanka mi rowniez baardzo sie podobala:)

xxxfilmen

Myslalem ze jedynki za film w zyciu nie wystawie, ale to "cos" bo filmem tego nie mozna nazwac niestety w 100% zasluguje sobie na tą jakże wymowną 1. Zero poczucia humoru, rzygać się chciało oglądając tą szmirę. Szkoda czasu, oczu i prądu, bo film najwidoczniej został przeznaczony dla ludzi z jednocyfrowym ilorazem inteligencji. Szkoda słów.

xxxfilmen

Znakomity film na odmóżdżanie, a tego mi dzisiaj było trzeba. Uśmiałam się jak nigdy :D

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Fajna parodia :) Śmiałem się prawie przez cały film, choć humor nie był na wysokim poziomie. Najlepsza była gadająca świnia i akcja z całowaniem ją w zadek przez zygę :)

house90

Najpierw prawy policzek, później lewy. A teraz prosto w usta hahaha :D

ocenił(a) film na 8
QuassinDoe

A potem bąk :)

ocenił(a) film na 6
QuassinDoe

łeheheh :)

lww

w sam srodeczek heh a pozniej tak samo całowac dziewczyne a by była w szoku haha;P a co to Squesher ty sie chyba osmieszyłes wypowiedzia ? krytyk filmowy sie znalazł kazdy daje opinie ze idzie sie posmiac ,zabawna komedia a ty tu wyskakujesz z czyms wogole nie przemyslanym? normalnie -10 dla ciebie za ta opinie tacy jak ty zanizaja niektóre filmy i zniechecaja opiniami innych ludzi.

xxxfilmen

Jak widać wątek wyżej tylko potwierdził jak żałosny jest ten film, więc inteligencie od siedmiu boleści sam lepiej przemysl czy windowanie tego szajsu ocenami pokroju 7/8/9 a bron boze 10 jest czyms mądrym... A tak nawiasem, daleko w du*pie mam twoja opinie na moj temat, -10 mozesz wystawic co najwyzej tej ubogiej komedii.

Squesher

zamknij morde

Drager

Twoj komentarz jest adekwatny do poziomu filmu.
A tak poza tym, uspokoj sie, odstaw komputer, wyjdz na swieze powietrze albo najlepiej zjedz cos, bo sie odwodnisz siedzac cale zycie przed kompem.

A zebym nie pozostawal ci dluzny za twoj jakze uroczy komentarz: zabieraj zabawki i do piaskownicy, dziffffko.

Squesher

spier... ekhem... dalaj! xD

witcher70

Ciągnij... ekhem... pałę! ;)

Squesher

a przestaniesz zawracac dupe pier.... ekhem... doleniem?

witcher70

a przestaniesz sie spinac, fanatyku debilnych komedii?

Squesher

4/10 lol lol lololol

Squesher

wlepił se dr house na avatar i poważnego udaje

Drager

woahhhaaa rozgryzles mnie... gratki, nagrode przysle poczta

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Może nie wybitne dzieło, ale całkiem śmieszna komedia. Polakom pewnie nie trafi do gustu bo przyzwyczaili się do specyficznego poczucia humoru, muszą być stereotypy, śmiechy z polityków, przekleństwa. Nie są u nas takie typowo dla śmiechu komedie robione, zabawne.

ocenił(a) film na 1
Popjular Kaotist

Facet w zad, świnie całuje, niemiecki humor, boki zrywać.

ocenił(a) film na 6
jeti

mi te kilka głupawych scen nie zniszczyło całego obrazu filmu

ocenił(a) film na 1
Popjular Kaotist

A reszta scen to jaka jest, mądra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones