PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6001}

Hair

7,8 62 326
ocen
7,8 10 1 62326
7,5 22
oceny krytyków
Hair
powrót do forum filmu Hair

obsada aktorska powiedziała sama za siebie.Wcześniej nie widziałem tego filmu aby coś tam mi się o uszy obiło, że taki film jest.Usiadłem przy małym piwku ;) i zacząłem sobie oglądać i szczerze to nie żałuję tego spędzonego czasu przy tym filmie:).Muzyka plus przyśpiewki aktorów pierwsza klasa-z przyjemnością się go oglądało(znudziły mnie już trochę te niektóre pseudo produkcje,które ostatnio wchodzą do kin-zapowiedzi tych filmów wyglądają super a później większość filmów się okazuje gniotami,że szkoda gadać...). Aktorzy w filmie to dla minie pierwsza klasa- śpiewająca komisja wojskowa-to był niezły numer;).Nie należy też zapominać o roli Treata i jego wyjeździe pod koniec filmu na wojnę ;). Jak dla mnie film ok,coś innego od tego dzisiejszego kina,w którym dominują produkcję głownie naszpikowane efektami komputerowymi.Czytając niektóre komentarze to ręce opadają ale co zrobić krytyka musi być ale z pewnym umiarkowaniem ;).Stawiam 8 i zamykam tą puentę;)

ocenił(a) film na 9
kuba083

Kuba, jesli tytul Hair do Ciebie nie przemowil, to albo nie jestes milosnikiem kina, albo musisz byc bardzo mlody, zakladam, ze to drugie i ciesze sie, ze film jak i przyspiewki spodobaly sie:) Ja dalam nawet 9, ale ja z innej generacji. Pisalam w innym wpisie o Formanie, ktory bardzo zmienil przeslanie jakie mial ten musical w pierwotnej wersji, Forman nawyrazniej nie lubil hippisow i postanowil pokazac ich w innym, zlym swietle i to jest dla mnie wkurzajace.

ocenił(a) film na 9
ewa_adamska

"Nie lubi" to chyba po prostu za mocno powiedziane. Ślady ideologii hippisowskiej są obecne w wielu filmach Formana, sam przyznawał, że marzył o zekranizowaniu "Hair". Ale to nie oznacza od razu, że cały ruch trzeba idealizować i wybielać. Założenia mieli szczytne, z realizacją różnie bywało...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones