PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 727
ocen
5,7 10 1 14727
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

moja opinia

ocenił(a) film na 5

Mało śmiesznych momentów jak na komedię. Jedynie Loczek ratuje sytuację. No i Pinokio. :D Z tego co pamiętam to pierwsza część bardziej mi się podobała. A Chylińska dubbingująca Złą Królową - genialna. Ale ode mnie za całokształt tylko 5/10.

ocenił(a) film na 3
Melissa86

Zgadzam się z opinią. Film był dość słaby. Nie nastawiałam się na wiele, toteż nie zawiodłam się ani trochę. Dla mnie to film, który wkładam do szufladki "film do obejrzenia na fazie" - chyba tylko wtedy może wydać się zabawny.
Pierwszą część widziałam już dość dawno temu - ciężko jest określić, czy była lepsza. Jak dla mnie, obie reprezentują podobny poziom.
Tę znalazłam przypadkowo na jakimś darmowym programie z filmami online. Byłabym zła,gdybym musiała zapłacić za taki seans w kinie.
Wg mnie film zasługuje na 3/10

ocenił(a) film na 6
karola_1677

Nie no właściwie spodziewałem się kolejnej głupiej niemieckiej komedii której nie będzie się dało oglądać(akurat Niemcy są mistrzami w tego typu filmach ;p). Film spełnił wszystkie warunki poza ostatnim, był głupią niemiecką komedią, ale o dziwo dobrze się przy nim bawiłem i nie nudziłem się, chociaż zwykle nie przepadam za humorem niskich lotów ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones