PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 727
ocen
5,7 10 1 14727
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

w roku ubiegłym byłam na pierwszej częśći 7 krasnoludków. sympatyczna komedia(niezły dubbing polskich aktorów), nie ukrywam że się nie uśmiałam. Oczywiście nie jest to przykład komedii na wysokim poziomie, ale obejrzeć nie zaszkodzi. Nie moge zrozumieć jednak jednego: dlaczego ciągle są powielane te same filmy, czy nikt nie ma już innych pomysłów? Najpierw Czerwony Kapturek-historia prawdziwa, 7 krasnoludków- historia prawdziwa, 7 krasnoludków- historia jeszcze prawdziwsza...zaraz bedzie 7 krasnoludków historia najbardziej prawdziwa itd. itd.

Cosette_2

Niestety, muszę się zgodzić, że brakuje świeżych pomysłów, jeśli chodzi o animacje i filmy kierowane do dzieci/rodzin."7 krasnoludków:Las to za mało" widziałam w wersji niemieckiej, zanim film wszedł na nasze ekrany. Jestem zdania, że film można obejrzeć w ramach niespecjalnie wymagającego ćwiczenia językowego (dużo żartów słownych, nieprzetłumaczalnych na polski), natomiast z całą pewnością nie wydałabym pieniędzy na obejrzenie filmu tego typu w kinie.

ocenił(a) film na 10
visenna_3

Hm.. z tego co wiem film powstał na prośbę niemieckich fanów.. tak bardzo spodobała im się 1 cz że chcieli i 2.
ja także oglądałam ten film w oryginalnej wersji chyba w listopadzie o ile się nie mylę.. i teraz byłam w kinie. i muszę szczerze przyznać że po polsku o niebo lepsze.. ; DD oczywiście oni mają swoje żarciki i my też ..
ale film mi się baardzo podobał i uważam że jest lepszy od jedynki..
aaa.. i także zauważyłam że wycieli pare scen.. ; PP


Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones