PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 727
ocen
5,7 10 1 14727
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

no to zobaczymy, zobaczymy.... to czego ona jeszcze nie robiła? xD pociesza mnie tylko Agnieszka Chylińska w roli Złej Królowej

ocenił(a) film na 10
m0nobody

taa.. Herbusiowa jako Śnieżka to przegięcie.. :/
chociaż .. może jej. to jakoś pójdzie..

zobaczymy.. ; ]]

avaleal

Herbuś = piosenkarka, aktorka (?!), tancerka, modelka (gdzies tam ja widzialam), to może jeszcze REŻYSERKA?!

xP pożyjemy, zobaczymy...

m0nobody

ale mnie dziwi dubbing w tym filmie raz jest Kryszak raz go nie ma a w zwiastunie zupełnie jakby inne głosy niż mają być. Okaże się jak pójdę do kina

PitBull_3

jest polski zwiastun??
tak to mnie zaintrygowało, że szukam i szukam i googlam i widze tylko niemiecki...

ocenił(a) film na 10
m0nobody

jest polski bo widziałam ..
tylko już nie pamiętam gdzie.. jak znajde to podam link .
; ]]

avaleal

bede bardzo wdzieczna ;)
jestem bardzo ciekawa jak brzmi panna herbuś

m0nobody

http://film.interia.pl/zwiastuny/zwiastun/7-krasnoludkow-las-to-za-malo-historia -jeszcze,409?voted=true

juz znalazlam ;] oto on.

ocenił(a) film na 10
m0nobody

no właśnie ten widziałam.. ; ]]
ale ten jest krótki.. ; PP widziałam niemieckie i je mogliby pokazać .. po polsku.. ; pp

avaleal

Mogli zostawić "głosy" z poprzedniej części(chodzi mi o tych samych dubbingujących jak Makłowicz czy Wojewódzki)

Ten film jest jednym z tych typowych filmów w którym można "nawalić" żartów politycznych.
Na przykład w reklamie w TV :" Ze wszystkich dań to polecam kaczkę. Dosłownie prezydent wśród ptactwa"
I właśnie na takie filmy chodzi się dla dubbingu żeby pośmiać się z aktualnych wydarzeń w Polsce

ocenił(a) film na 10
opopl

Noo. mogli ich zostawić ..
nie ma też Stuhra i Jabłuczyńskiej..

m0nobody

"A co będzie jak wicepremier się dowie?" Dziękuję ale krasnoludkom i polskim tłumaczom (może to jedno i to samo?) o kiepskim pseudo-politycznym poczuciu humoru stanowczo i wyraźnie mówię NIE.

ocenił(a) film na 4
m0nobody

We wcześniejszej wersji dubbingowej była jeszcze Katarzyna Figura i Paweł Wilczak. Ciekawi mnie też czy krasnalowi, który w pierwszej części miał na imię Czak naprawde zmienią imię na Kozak.

ocenił(a) film na 10
m0nobody

Jeśli mu zmienią Imię to będzie do dupy.. ;/

Czak Jest Spoko.

avaleal

Zmienili. Widziałem pokaz przedpremierowy :) Herbusiowa dubbingując, aż tak strasznie nie razi ponieważ cały dubbing nie jest rewelacyjny, to się zbytnio nie wychyla :)

ocenił(a) film na 10
Olek_4

aha..
No trudno.. ; PP
ale czemu zmienili to ja nie wiem..

avaleal

czy mozna isc na ten film

ocenił(a) film na 10
Kinomaniak20

A dlaczego by nie..? ; PP
Ja idę jutro..

avaleal

Moim zdaniem Herbusiowa właśnie pasuje do Śnieżki:P Ma taki słodziutki głosik, wypisz-wymaluj księżniczka, no!:P
Zastanawiam się, czemu nikt wcześniej nie wziął do dubbingu Agniechy Chylińskiej?:) Przecież z tym jej głosem, możnaby zrobić cuda!:P

Mims

hę sama nie wiem co o nim sadzic powiem tak 1 czesci nie ogladalam 2 czesci tez nie ogladalam ale zastanawiam sie czy sie na to nie wybrac ... ze wzgledu np. na Chylinska która juz w zwiastunie jest niezla hę odstrasza mnie zaś troche Herbus ...

ocenił(a) film na 10
m0nobody

heh.. no z Herbusiową to AŻ tak źle nie jest..
ale za to Hylińska..! Extra.. ; DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones