PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 727
ocen
5,7 10 1 14727
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

Dubbing

użytkownik usunięty

Kto użyczył głosu Dołkowi(?)... no temu który ciągle marudził :P W poprzedniej wersji był to chyba Paweł Wilczak i doskonale pasowało a teraz był ktoś inny i tak niezbyt... Głos skądś kojarzę ale nie wiem skąd...

Gdzie można znaleźć pełną listę osób udzielających głosu do tego filmu? Bo wydaje mi się, że ta tutaj jest nieco niekompletna :P

http://www.dubbing.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=563&Itemid=108

MIeczysław Morański, udzielał głosu również w asterixie i kleopatrze, stad mozesz go kojazyc. wydaje mi sie ze wypadl dobrze, chociaz nie ogladalem pierwszej czesci.

użytkownik usunięty
Michu_4

dzieki! :) Asterix i kleopatra... to mi sie chyba nigdy nie znudzi :D:D i zawsze rownie dobrze sie przy tym bawie :D:D i nawet ludzie zawsze na nas jednakowo dziwnie patrzyli jak idac z kumplem przez miasto rzucalismy sobie cytatami z filmu ;)

A wracajac do krasnali, to owszem dobrze wypadl i znakomicie odaje marudny charakter tego krasnala. Ale jednak jakos tak sie przyzwyczailam do Wilczaka w tej roli:P chociaż może nie był tak dobry ;)

będe więc musiął zobaczyć część pierwszą żeby porównać. i tak najlepsze było jak przyszedł łowczy, co chwilę zamawiał inną potrawę, a ten krasnal skutecznie mu ją niesmaczył, takim znudzonym głosem :)

użytkownik usunięty
Michu_4

Zgadzam się :D jeszcze ta kaczka, prezydent wśro ptaków ;) chociaż dla mnie scena z Pinokiem pierwsza klasa :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones