PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271454}
5,7 14 727
ocen
5,7 10 1 14727
3,0 3
oceny krytyków
7 krasnoludków: Las to za mało historia jeszcze prawdziwsza
powrót do forum filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

10/10 swietny film , swietny dubbing poprostu rewelacja

korun1991

czy warto isc na ten film.

Kinomaniak20

no pewnie ze warto

ocenił(a) film na 1
korun1991

Weź mnie nie rozśmieszaj dzieciaku, w zyciu nie widziałem większego gówna niz to...

Moze dla ciebie jest to przebój, w koncu nieczesto masz okazje pójść ze swoim przedszkolem do kina ;P

Daje 1/10 ... pewnie i tak podnosze średnią...

Sonny

a innym się może podobać są gusty i guściki:)

ocenił(a) film na 1
PitBull_3

Heh 10/10 dla tego filmu to kompletny brak gustu...

ocenił(a) film na 1
korun1991

ja nie jestem tak entuzjastycznie nastawiona... byłam wczoraj na przedpremierowym pokazie i tego co się orientuję zdania są mocno podzielone. Mi raczej nie przypadł do gustu, poczucie humoru momentami sięgało dna. Nie twierdze, że kilka razy się nie zaśmiałam, ale głównie za sprawą Koterskiego ;) myślę, że jeśli komuś przypadła do gustu 1 część to drugą tez może obejrzeć, ale raczej szkoda wg mnie na to iść do kina. I mały komentarz do polskiego dubbingu- Herbuś- no comments, za to Chylińska wg mnie wymiata.
5/10

ocenił(a) film na 6
korun1991

Ten film to aż takie totalnr dno nie jest. ja dzisiaj w kinie byłam i ani nie uciekłam, ani nie usnęłam i nie wynosili mnie na noszach:) dla mnie spoko 6\10

korun1991

Ty chyba sie z ..na blowy pozamieniales. bardziej prostackiego i kiczowatego filmu nie widzialem. nie dziwie sie ze w wieu gazetach dostal tylko jedna gwiazdke. Moze tylko za to ze ratuje go polski dubbing. Juz po pierwszej czesci bylem nastawiony anty do tego filmu.

szkoda ze takie gowno jest tak mocno reklamowane w prasie i mediach.

ocenił(a) film na 1
korun1991

dla dresiarskiego przygłupa może i świetny

ocenił(a) film na 10
korun1991

Ja daje 10/10 .
Bardzo mi się podobała ta część i mówcie sobie co chcecie a ja i tak cały film się śmiałam. Tylko szkoda że wycieli ok 3 sceny.. a były też całkiem niezłe. Dubbing świetny i wogóle.. : DD. Ta część jest lepsza od jedynki.. ; PP

A tym co się nie podobało to nie mają poczucia humoru i tyle..

ocenił(a) film na 1
avaleal

dżizys dziewczynko, zastanów sie co piszesz "a tym co sie nie podobało to nie mają poczucia humoru..." ??!! Takie uwagi to może w pamiętniczku sobie zapisuj, ale forum służy do wyrażania swojej opinii a nie obrażania innych
...
Jeśli miałabym iść Twoim tropem to:
Byłam w kinie i z tego co widziałam to ten film jest dla siusiomajtek wspomaganych drinkami (śmiały się cały seans). Zapewne również zafascynowane kunsztem aktorskim Hilary Duff ;D

ocenił(a) film na 10
avaleal

Przedmówczyni miała na myśli to że film nie spodoba się tym, którzy uwielbiają słowne bitwy(ale nie śmieszne), monty python(nic do nich nie mam) i ludzi którzy odrzucają prosty humor, uznają taki wielki taki inteligentny, taki och! Choć nie lubię tych gości, to wykształciuch tu pasuje idealnie... Zresztą rubaszny humor to cecha niemieckiego humoru i jak widać też polskiego...
Pozdro dla fanów

ocenił(a) film na 10
korun1991

Posłuchaj.. `Dziewczynkoo.. po pierwsze ja tutaj nikogo nie obrażam tylko poprostu mówie jak jest.. !
Po drugie wiem do czego słuzy forum..
A skoro tobie ten film się nie podobał to po co wogóle na niego szłaś i wypisujesz tutaj jakieś głupoty..!

ocenił(a) film na 1
avaleal

uważam, że wiek 15 lat to wg mnie świetny argument do tego by nazywać człowieka płci żeńskiej dziewczynką... uważam, że skoro obejrzałam ten film mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie na jego temat. A "czepiam" się jedynie PANI ignoranckiej, nieprzemyślanej wypowiedzi, że Ci którym ten film nie przypadł do gustu nie mają poczucia humoru, ot co. Proszę sie nie burzyć, bo nie ma o co i na przyszłość zastanowić sie kilka razy zanim napisze się taką głupotę.

ocenił(a) film na 10
maja_san_D

Wow... nie no spoko.. nie będę się tu z nikim klucic ..
Ale wiesz co śmieszna jesteś..

avaleal

"A skoro tobie ten film się nie podobał to po co wogóle na niego szłaś i wypisujesz tutaj jakieś głupoty..! "

JA się z reguły nie czepiam jezyka polskiego w wypowiedziach , ale ten tekst wyżej jest "dobry".

Zastanówmy się:

"A skoro Tobie ten film się nie podobał"-czyli logicznie myślący człowiek dochodzi do wniosku, że ten "ktoś" do kogo jest adresowana ta wypowiedź już film widział...

"To po co wogóle na niego szłaś"-noi tu pojawia się problem.

Z tego wychodzi, że przed obejrzeniem filmu już ten ktoś widział ten film i ma wyrobione na jego temat zdanie.-czyli totalny bezsens.

ps: Forum służy do zamieszczania swoich poglądów na temat filmu-pozytywnych i negatywnych.

ocenił(a) film na 1
Kombajn

To nie żadna kłótnia, tylko wymiana zdań, dyskusja, w której, z czego pamiętam, powinny padać argumenty. Niestety dowiaduję się tylko, że jestem śmieszna (dobrze, że Panią śmieszę, z drugiej strony to dziwne, skoro brak mi poczucia humoru ;) Weszłam na to forum, żeby wypowiedzieć swoje zdanie, a do kina, bo miałam darmowe wejściówki. Więcej grzechów nie pamiętam.

Drogi przedmówco, logika niestety nie zawsze idzie w parze z poczuciem humoru :D PZDR

ocenił(a) film na 10
maja_san_D

Dzięki za Wytłumaczenie mojego komentarza...
A tak w ogóle to moje zdanie : ` ten komu nie podoba się ten film nie ma poczucia humoru ` to nie było akurat do ` pANI... tylko napisałam to tak ogólnie..
skoro nie potrafisz tego zrozumieć to trudnoo.. ; PP
i z tego wychodzi że teraz to ty nie wiesz do czego służy forum..
krytykuj film a nie mnie...

ocenił(a) film na 1
avaleal

Co to znaczy, że napisałaś to "tak ogólnie"? Albo coś piszesz i potrafisz to poprzeć jakimiś argumentami, albo nie piszesz tego w ogóle, względnie przyznajesz się do błędu.
Jak to nie były do mnie??!! Przecież nie podobał mi się ten film, czyli wg Twojego równania wychodzi na to, że jestem jakimś aspołecznym stworzeniem, bez poczucia humoru. Ehhh, znów wchodzimy na temat logiki.

Miło mi się odpiera Twoje ataki, ale ta rozmowa nie prowadzi donikąd, niestety wycofuję się z tej batalii, szkoda mi opuszków :D

Ostatecznie uznaję ten film za przereklamowane dziecko niemieckiej popkultury i gdyby nie polskie dubbing, szkoda byłoby czasu. Do kina nie polecam, chyba, że 1 część przypadła do gustu (ale to już pisałam).

korun1991

Witam,
dzisiaj byłem w kinie. Jestem bardzo zadowolony i jak dla mnie film jest świetny... Hmmm... Naprawdę nie wiem gdzie widzieliście ten żenujacy i sięgający dna dowcip (ja mogę się przyczepic tylko do jednego momentu).
Osobiście nie widziałem dawno tak świetnej komedii. Dubbing jest barzo dobry.
Pytanie co polecaja Ci co tak krytykuja ten film?

Pzdr
1_and_1_make_5

Polecam

1_and_1_make_5

Zwróccie jeszcze uwagę na świetne tłumaczenie - to naprawde kawał dobrej roboty. Jesli ktos ogladal "But Manitou" w oryginale a potem z polską wersją - to na pewno wie, że polski tekst jest o wiele śmieszniejszy. Podobnie tu: test działa, bo uwzglednia nasze poszarpane realia - politykę, Rospudę, stadiony i autostrady. A że historyjka jest prosta - w końcu to baśń, a świat baśni jest czarno-biały i cały w tym jego urok... a Herbuś gra durną księżniczkę, więc jaka ma byc?!

Pzdr
1_and_1_make_5

Ps.1 Przepraszam, za dwa posty po sobie, ale nie mogę edytowac pierwszego.
Ps.2 Uwaga osobista z gory przepraszam do osoby i nicku "maja san :D" wydaje mi sie, ze w serii 2 "Malej Brytanii" jest o wiele gorzej z tym humorem, a to jeden z Pani faworytow....

korun1991

bardzo fajny film 1 czesc odkrylem dzieki c+ na druga poszedlem na pewniaka i bardzo dobrze sie bawilem; inny humor, swietny dubbung poprostu kawal dobrego "odstresowywacza" weekendowego

pawelcd

Czy normalny czlowiek nie moze wejsc i poczytac normalnych komentarzy tylko wszedzie sie musza jacys tepi idioci/idiotki klocic? Dajce spokoj sobie bo obie jestescie zalosne. kazdy sie musi najezdzac. Jednym sie podoba film innym nie. Jedni lubia prostacki humor inni ambitny. Do jasnej cholery. Mamy chyba duza grupe wiekowa widzow.

ocenił(a) film na 1
Rafcyk

Rospuda, stadiony i autostrady znalazły się w jednej wypowiedzi Pinokia, którą już wymieniłam jako śmieszną. Kłótnia rozpoczęła się od stwierdzenia, że komu nie podobał się ten film nie ma poczucia humoru, poczułam się więc w obowiązku do dociekania o co w tym ho. Mam też wrażenie, że niektórym nie chce się czytać wszystkiego co zostało dotąd napisane, przecież nie skreśliłam tego filmu, napisałam tylko, że ja nie polecałabym do kina, na DVD i owszem( jeśli 1 część się podobała, piszę to już 3 raz- ehhh), ale ja znajomym zdecydowanie odradzam pójście do kina.
Z komedii nie polecam nic, bo każdy lubi co innego, ja wiem jakie mam poczucie humoru i jak ktoś mnie pyta co polecam, zadaję pytanie co oglądał poprzednio i mu się podobało. Stad wiem jaki rodzaj humoru lubi i idę tym tropem.


p.s. But Manitou, osobiście bardziej mi się podobał.

korun1991

Absolutnie nie zgodzę się z oceną 10/10. Podkreślam, że nie mogę wypowiadać się na temat dubbingu, ponieważ widziałam film w oryginalnej wersji językowej. Dla mnie był on dobrą okazją do niespecjalnie wymagającego ćwiczenia językowego, może kilka razy jest miejsce do uśmiechnięcia się, ale generalnie, uważam, że poziom bardzo mizerny. Z pewnością film jest gorszy od pierwszej części, która i tak nie była rewelacją. Ponadto po niemiecku mamy tam mnóstwo gierek słownych, nieprzetłumaczalnych na nasz język. No i niemieccy komicy, którzy we własnym kraju są śmietanką estrady, u nas będą przez większość ludzi nierozpoznawalni. Na pewno nie wybrałabym się na ten film do kina. Nie potępiam natomiast ludzi, którym "historia jeszcze prawdziwsza" się spodobała, bo każdy czasem potrzebuje nieskomplikowanej rozrywki. Pozdrawiam fanów i przeciwników filmu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones